15 Şubat 2014 Cumartesi

KORKUNÇ SORULAR, KORKUNÇ TAHMİNLER, KORKUNÇ OLASILIKLAR!


AZİZ ŞEHİTLERİMİZ, 
KAHRAMAN EVLATLARIMIZ, 
KINALI KUZULARIMIZ:
Uzm.J.I.Kad.Çvş. Gökhan YILDIRIM ADANA CEYHAN
J.Uzm. Çvş. Mustafa GÜNEY ADANA YÜREĞİR
J.Uzm. Onb. Fahrettin AKSU HATAY KIRIKHAN
J.Komd. Çvş. Mehmet KAZ GAZİANTEP NİZİP
J.Komd. Çvş. Emrah EKER GİRESUN DERELİ
J.Komd. Çvş. Necmettin TORUN SAMSUN ALAÇAM
J.Komd. Çvş. Ufuk BAŞARI KONYA
J.Komd. Çvş. Noyan AYDIN ZONGULDAK EREĞLİ
J.Komd. Onb. Aykut DeliMehmetoğlu BURSA İNEGÖL
J.Komd. Er. Barış ÇİÇEKDAĞI GAZİANTEP
J.Komd. Er. Vefa ÇELİK AĞRI
J.Komd. Er. Ethem OKKAY ŞANLIURFA PAYAMLI
J.Komd. Er. Gökhan KAPLAN TEKİRDAĞ ŞARKÖY


HEPİNİZİN AZİZ RUHLARI ÖNÜNDE SAYGI İLE EĞİLİYORUM. VATAN HEPİNİZE MİNNETTAR... ALLAHTAN HEPİNİZE RAHMET, YAKINLARINIZA SABIR DİLİYORUM. BİR KEZ DAHA BAŞIN SAĞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM.

13 ŞEHİDİMİZİN ARDINDAN.... 

13 ASKERİMİZİN ŞEHİT OLDUĞU ALAN BÜTÜN KANALLARDA DEFALARCA GÖSTERİLDİ VE ŞEHİTLERİMİZDEN ARTAKALANLAR. DEFALARCA TUTUŞTU YÜREKLERİMİZ KARA KÜLLERE BAKARKEN. BEN DE DEFALARCA İZLEDİM. BİR DAHA VE BİR DAHA. RUHUM YANDI HER İZLEYİŞİMDE. AKLIM KAVRULDU. AMA GÖNLÜMÜ YAKAN ATEŞ GÖZÜMDEKİ PERDELERİ DE ERİTTİ. VE AŞAĞIDAKİ TESPİTLER AKIP GELDİ…

PAYLAŞIYORUM:

TESPİTLER: 
EKMEKLERİN ÖN YÜZLERİ YANMIŞ ARKALARI BEMBEYAZ, KONSERVELERİN ÖNLERİ YANMIŞ, ARKASINDA ETİKETLERİ SAĞLAM DURUYOR. TAŞLARIN BİLE ÖN YÜZLERİ KARARMIŞ ATEŞTEN. ARKA YÜZLERİ TEMİZ.AĞAÇ VE ODUN PARÇALARININ DA BİR YÜZLERİ YANMIŞ SADECE. HATTA OTLARIN BİLE…TÜM EŞYALARIN BİR TARAFI YANIK, BİR TARAFI SAĞLAM…OLAY YERİNDEKİ HERŞEYİN YALNIZCA BİR YÖNÜ YANMIŞ... YANGIN, MALZEME, EŞYA VE GIDALARIN İÇ KISIMLARINA ULAŞMAMIŞ… KURU DALLAR BİLE YANMAMIŞ, SADECE DIŞLARI KARARMIŞ. PLASTİK SU ŞİŞELERİ DAHİ ERİMEMİŞ... ÜSTELİK ALANDA YANGINA SEBEP OLACAK BİR DOKU YOK. HER YER TAŞ TOPRAK…YANGIN BÖYLE Mİ OLUR ?
HİÇMİ YANGIN GÖRMEDİK?  
75 MİLYONU APTAL SANANLAR… 
HİÇ Mİ YANGIN GÖRMEDİNİZ?


EVLERDE, İŞYERLERİNDE, GÜNLÜK MEKANLARDA BİLE ÇIKAN EN BASİT YANGINLARDA ALEV HEMEN HER YERİ SARAR. TABİATI ÖYLEDİR ALEVLERİN. SARMALAR. YÜKSEK ISI DIŞTAN, İÇTEN, ARKADAN, ÖNDEN, ALTTAN ÜSTTE HER YERDEN YAKAR. TERCİH YAPMAZ YAKARKEN. AYIRIM, KAYIRIM DA YAPMAZ. GÖREVİNİ YAPAR VE YAKAR!


PEKİ ANLAMI NE BU OLUP BİTENİN? 
KAMUOYUNDAN SAKLANMAYA ÇALIŞILAN GERÇEKLER NELERDİR? 
HAKİKATLER YİNE YER ALTINA MI GÖMÜLECEK?


OLASILIKLAR:
TEK YÜZLÜ YANGINLAR GENELLİKLE SUNİ YANGINLARDIR!!! ASLINDA YANGIN DEĞİL YAKMADIR!!! ÇÜNKÜ ALEV(LER) YÖNLENDİRİLİR!!! ISI ÇOK YÜKSEK OLMASINA KARŞIN KISA SÜRELİDİR!!! YANMALAR DERİNLEMESİNE DEĞİL YÜZEYSEL OLUR!!! YALNIZCA ALEVLE TEMAS EDEN YÜZEYLERDE YANMA OLUR!!!YANGIN İZLERİ HOMOJEN DAĞILMAZ!!! TAŞ, TOPRAK GİBİ MADDELERDE DE SİYAH İZLER (İS) BIRAKIR!!! ALEV HEDEFİNDEKİ BİRİNİN SAĞ KALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR!!! YANGIN TİPİ EL BOMBASIDA ALEV 4 YÖNE EŞİT DAĞILIR!!!

DÜŞÜNCELER:

PEKİ BÖYLE BİR YANMA NASIL GERÇEKLEŞEBİLİR?
HİDROJEN VE NAPALM BOMBALARINI SAYMAZ İSEK LAV SİLAHLARI İLE !

ŞİMDİLİK, OLAY YERİNDEKİ 20 MM'LİK BOŞ TOP KOVANLARINI VE MEHMETCİĞİMİZDE NE ÇEŞİT KURŞUN YARALARININ OLDUĞUNU SOPRGULAMIYORUM...


İYİ DE; BU GÜNE KADAR TERÖR ÖRGÜTLERİNDE KULLANILMAYAN LAV SİLAHLARIMI KULLANILMAYA BAŞLANMIŞTIR? YOKSA TERÖRİSTLERE BİLİNMEYEN YENİ SİLAHLAR MI DAĞITILMAKTADIR?


OLABİLİR… BELKİ DAHA KORKUNÇ BİR OLAY DA YAŞANMIŞ OLABİR. ELEKTRONİK SAVAŞ VE TAKTİK İSTİHBARAT SAVAŞI. BİR KERE AKLINA DÜŞMEYEGÖRSÜN, İNSAN SORMADAN EDEMİYOR ACABA ASKERİMİZ YANILTILARAK KENDİ ASKERİNE SALDIRMIŞ OLABİLİR Mİ? HATIRLAR İSEK BENZER BİR FACİAYI KOCATEPE SAVAŞ GEMİMİZİN UÇAKLARIMIZ TARAFINDAN BATIRILMASINDA YAŞAMIŞTIK... GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİLERİNİ DÜŞÜNECEK OLURSAK AKLA UZAK GELMİYOR. PEKİ, DÜNYANIN SAYILI ORDULARI ARASINDA OLAN TSK BÖYLE BİR HATAYA BU KADAR BASİTÇE NASIL DÜŞER?

ÇOK BASİT EFENDİM.
ASKER SAVAŞIRKEN SİLAH ARKADAŞINA SIRTINI DÖNER. GÜVENMEK ZORUNDADIR. ÇÜNKÜ BU BİR ÖLÜM ARKADAŞLIĞIDIR, HİÇ BİR ŞEYE BENZEMEZ. İŞTE PÜF NOKTASI DA BURADA BENCE….


ASKERİMİZ DEĞİL BELKİ AMA TSK MÜTTEFİKLERİNE SIRTINI DÖNMÜŞ OLABİLİR... STRATEJİK(!) ORTAKLIK BİR KERE BUNUN ADI. SÜREKLİ ORTAK TATBİKATLAR, OPERASYONLAR, İŞBİRLİKLERİ, ORTAK PLANLAMALAR, YATIRIMLAR, ÜRETİMLER, İMALATLAR, ORTAK İSTİHBARATLAR VS… VS... SIRTIN DÖNÜK HEP KAHPE VE KALLEŞ SÖZDE DOSTLARA...!


BİRÇOK ŞEY İÇİÇE GİRMİŞ VE ULUSAL GÜVENLİK STRATEJİLERİMİZ NEREDEYSE TAMAMEN ULUSLARARASINA DÖNÜŞMÜŞTÜR. ULUSAL GÜVENLİK ADINA AÇILAN ULUSLARARASI İHALE KAVRAMINI BİR KİŞİ BANA İZAH EDEBİLİRMİ? BİRÇOK YABANCI DOST(!) UNSUR İÇİMİZDEYKEN BİZ KİMLERİN İÇİNDEYİZ? NE KADAR? CEVABI KOCAMAN BİR SIFIR. NASIL MI ANLADIM? HİÇ BİR KARŞI CEVAP YOK TA ONDAN. YAHUT VAR DA SAĞIR VE KÖR OLDUĞUMUZ İÇİN GÖRMÜYORUZ…
SONUÇ:
OLAY İŞGALCİ GÜÇLERİN VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİN ORTAKLAŞA BİR TERTİBİDİR. OLAY, DOST BİLİNEN YABANCI SERVİSLERİN TAŞERON PKK İLE İŞBİRLİĞİ SONUCUDUR. BENZER GİRİŞİMLER SÜREKLİ TEKRAR EDİLMEKTEDİR. ARKASI MUTLAKA GELECEKTİR.
PKK DİYE BİR KÜRT ÖRGÜTÜ ASLA YOKTUR.PKK’NIN KÜRT KÖLELERİ VARDIR.


MİLLİ BİR SİLKİNME, MİLLİ BİR UYANIŞ ŞART OLMUŞTUR.


MİLLİ GÜÇLERİMİZ; TSKSİYASETTBMMBASINSANAYİBÜROKRASİİSTİHBARATEKONOMİTARIMZİRAAT,HAYVANCILIKEĞİTİMSAĞLIKDİYANETÜNİVERSİTESANAT DÜNYASI İÇİNDEKİ VE BAŞKA KRİTİK YERLERDEKİ ABDAVRUPA VE İSRAİL YAPILANMALARINI İMHA ETMELİDİR.  

D E R H A L !!!

ABD, AVRUPA VE İSRAİL DOSTLUKLAR YİNE BAKİ KALSIN. BİR İTİRAZIMIZ YOK. GERÇEK DOSTLUKLARA DA BİR SÖZÜMÜZ YOK! OLMAZ DA... HATTA ÖZLEDİK EPEYCE BU NOSTALJİK DUYGUYU......

CUMHURBAŞKANI, 
BAŞBAKAN,
GENEL KURMAY BAŞKANI,
MİLLİ SAVUNMA BAKANI,
MİT MÜSTEŞARI BAŞTA OLMAK ÜZERE
TÜM YETKİLİ VE GÖREVLİLERE AÇIKÇA SORUYORUM:
SIRTIMIZI YERDEN NE ZAMAN KALDIRACAKSINIZ? 
CESETLERİMİZ TABUTLARA KONULURKEN Mİ?

BU OPERASYONLAR ŞİMDİ YAPILMAZSA NE ZAMAN YAPILACAK?

MAKAMLARINIZ TÜM DÜNYA TÜRKLERİNİN İZLEDİĞİ YERLERDİR!
BARİ BİRAZ YALANDAN KÜKREYİN DE ASLAN SANSINLAR !!!

YA BU ATEŞİ SÖNDÜRÜN, 
YA DA YERİNİZİ BU İŞİ YAPABİLECEKLERE BIRAKIN...

BİZ Mİ NE YAPIYORUZ?
Ö L Ü Y O R U Z !
DAHA NE YAPALIM?
BAŞKA EMRİNİZ VARMI?

MİLLİ GÜÇLERİMİZ SİLAHLI KUVVETLERİMİZDİR! 
EĞER KENDİLERNİ HAZIR HİSSETMİYORSA,
YETERİNCE GÜÇLÜ GÖREMİYORSA,
ELİ KOLU BAĞLANDIYSA,
SAĞDAN-SOLDAN, İÇTEN-DIŞTAN KUŞATILDIYSA,
BİZLERE, TÜRK HALKINA BİR İŞARET FİŞEĞİ ATSIN YETER....
HAZIRIZ.
7/24 NÖBETTEYİZ.
VATAN DA BİZİZ,
ASKER DE BİZİZ.
KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
DOĞUŞTAN YEMİNLİYİZ ÖLMEYE VE ÖLDÜRMEYE…


TÜM DÜNYAYA BİR KEZ DAHA ŞAPKA ÇIKARTTIRMAYA HAZIRIZ !

BAŞLASIN!

Hiç yorum yok:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder