15 Şubat 2014 Cumartesi

ANGELINA JOLIE VE YAYLADAĞI

JOLIE GERÇEKTEN ELÇİ Mİ ? 

NE(YİN) ELÇİSİ ?

NEDEN?

TASMASINI TUTANLAR BİLİYORDUR MUHTEMELEN.


YAYLADAĞI NİREEE, “JOLIESLAND” NİRE!!! ABLAYA SORSAN DEĞİL YAYLADAĞI, TÜRKİYE’NİN BİLE YERİNİ GÖSTEREMEZ HARİTADA. SEN KALK KOŞTURA KOŞTURA ANTAKYAYA GEL. HEM DE BİRKAÇ SAAT İÇİN. TAMAM ANLADIK GELDİN. NE OLDU ŞİMDİ? MUHTEREM VARLIĞINIZ NEYİ DEĞİŞTİRDİ SAYIN ARTİST? SURİYE Mİ TERBİYE OLDU YOKSA TÜRKİYE Mİ? YOKSA ZORAKİ SÜRGÜNDEKİLERİ Mİ KURTARDIN? 

TÜM DÜNYA KAMUOYU ORAYA BAKTIRILDI SAKSİ CAZİBENİZ SAYESİNDE… İYİ DE NEDEN ORAYA? BAŞKA FAKİR, MUHTAÇ, AÇ, ZOR DURUMDA İNSAN MI KALMADI DÜNYADA? MESELA GAZZEYE DE GİDER MİSİN SEVGİLİ MERHAMET ABLA? VEYA KERKÜĞE??? KARABAĞA? TELAFERE? KANDAHARA, KEŞMİRE, DİĞER KATLİAM VE ZULÜM TOPRAKLARINA??? BEN SÖYLEYİM, GİDEMEZSİN! ORALARDA ŞER KOALİSYONUN İŞ BİTTİ ÇOKTAN... BURALARDA YENİ BAŞLAYACAK….

EY SEVGİLİ HALKIM, BAKIN SİZE NE DİYECEĞİM;

BU ZİYARETTEN SONRA KENDİLERİNİ ÇADIR SİRKİNDE FİGÜRAN OLARAK HİSSEDEN, AKLI BAŞINDA MÜLTECİLERDEN SURİYE'YE GERİ DÖNMEK İSTEYENLER OLMUŞ! PEK TABİİ Kİ VE TAHMİN EDECEĞİNİZ ÜZERE ORANTISIZ KUVVET KULLANARAK BASTIRILIVERMİŞLER HEMEN ORACIKTA... VE BIRAKILMAMIŞLAR ELBETTEKİ… GÖZ YAŞARTICI BOMBALAR FİLAN ATILMIŞ ÜZERLERİNE ÜSTÜNE ÜSTLÜK… JOPLU, KASKLI, KALKANLI, GAZLI EV SAHİPLERİ... ANLAYACAĞINIZ TANRI MISAFİRLERİ(MİZ)(!) METAZORİ TUTULUYORLAR GALİBA TOPLA(N)MA KAMPLARINDA..

İYİ DE NE ZAMANA KADAR? SÖYLEYECEĞİM, KURTARMA KOALİSYONU BM GELİP OTURTUNCAYA KADAR.. ISAAC ASIMOV’UN VAKIF VE İMPARATORLUK,  İMPARATORLUK KURULURKEN  GİBİ KURGULU BİLİM  KİTAPLARINDA  TANIDIM BU ‘KAKA’ KOALİSYONLARI...  ALAYINIZIN ANASINA AVRADINA, GELMİŞİNE GEÇMİŞİNE RAHMET…

AMA MADAM JOLIE HARİÇ.
ONUN KENDİSİNE!


2 yorum:

servis dedi ki...
Sayın blog yöneticisi siteniz çok ilgi çekici beton bariyer olarak başarılarınızın devamını dileriz.
Ali Aslan DUMANOL dedi ki...
İlginize, beğeninize ve nazik dileğinize çok teşekkür ederim.

Selam ve saygılarımla,
Ali Aslan DUMANOL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder