14 Ekim 2015 Çarşamba

PKK’LI ŞEHİTLERİMİZ (!?)

İyi kötüye, 
Doğru yanlışa karıştırılıyor !!!Milletimiz;
Bilinçli bir "Algı Yönetimi" safsataları ve yeni konsept kitle uyutma-hipnoz enstrümanları ile çok ağır bir psikolojik savaş altında ezilip işgale hazırlanıyor !!!

Takipçilerim ve dostlarım bilir, uzunca bir zamandır makale yazmıyordum…

Fikir ve düşüncelerimi, kanaat ve duygularımı orta dereceye ayarlanmış bir doz ile sosyal medyadaki Facebook hesabım üzerinden yayınladığım “Resimli-Mesajlar” (Kendi tanımlamam ile “Poster-Makale”) ile paylaşıyordum… 

https://www.facebook.com/dumanol

Bugün açıklanan bir “Hükumet (Devlet!) kararı”nın basın üzerinden kamuoyuna duyurulmasını “Gar Patlaması”ndan çok daha sarsıcı “ŞOK BİR GELİŞME” olarak gördüğüm için yeniden yazmaya karar verdim.

Halen Hükumet etmekte olan Adalet ve Kalkınma Partisi aklı, şu anda kendisinde olan yetkiyi kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti adına verdiği bir kararla Ankara Patlamasında hayatını kaybeden herkesi Sivil Şehit, malul ve yararlıları ise Sivil Gazi ilan ettiğini açıkladı.

İçinizden bazılarının buraya kadar okuduklarında (bazılarının ise okuduktan sonra bile!) “Eeee, ne var bunda?” diyeceklerini biliyorum.

Şimdi gelelim konuya ve kıytırık bir toplum mühendisliği çalışmasının bölücü destekli ayrıntılarına.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığının temeli ve teminatı olan aziz ve muhterem “TÜRK MİLLETİ”nin en kutsal kabullerinden biri de “ŞEHİTLİK MAKAMI”dır.

Bu makamın kutsiyetinin Türk Töresi üzerindeki manevi gücü;
O’na Haçlı Ordularının Mağrur Şövalyelerini Anadolu topraklarına gömdürecek,

Asırlar boyunca birçok milletin almayı istediği ve denediği İstanbul'u feth ettirecek,
Zengin ve kibirli Avrupayı diz çöktürecek
Ve
77 millete kendisini tekrim ettirecek kadar kuvvetlidir.

Geleneklerimizde, yalnızca iman etmiş cengaver yiğitlerin (Hem Alevilerin, hem de Sünnilerin) savaş alanlarında son nefeslerini verirken “Kelime-i Şehadet” getirerek ulaşabildiği (ani ölümlerde aranmaz) bir “Ulu Mertebe”dir ŞEHİT’lik…

Cumhuriyetine ve Devletine hatta önderine bile adını veren Yüce Türk Milleti tarihin her döneminde mutlaka bir savaş içinde olagelmiştir. Cephe savaşlarının olmadığı huzur yıllarında ise, hiçbir dönem eksik olmamış dahili kahpe düşmanlarıyla mücadele etmek, hatta savaşmak durumunda kalmıştır.  

İşte yine böyle bir dış mihraklı ve dünyada şimdiye kadar eşine benzerine rastlanmamış bir şiddette ve uzunluktaki asimetrik bir savaşı göğüsleyen milletimiz, na yazık ki, kuruluş sloganı “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” olan Cumhuriyet döneminde de tam bir huzura kavuşamamıştır.

Önceki dönemlerde darbeler, siyasi kargaşalar ve aşırı saldırgan Sol, son yıllarda ise, PKK’ın (ve malum bölücü Sol Örgütler!) emsalsiz bir kahpelik ve hainlik ile sürdürdüğü işbirlikçi lejyoner terörizm ile yüksek yoğunluklu bir mücadele vermektedir…

Günümüze kadar vermiş olduğumuz sivil ve üniformalı “ŞEHİT”lerimizin sayısı binlerle ifade edilmekte olup, bu miktar; saldırılarda hayatlarını kaybeden sivil vatandaşlarımızla beraber onbinlere ulaşmaktadır.

Devletimiz bu süreç içinde “Vatan Savunması” sırasında hayatlarını kaybeden Kahraman Şehitlerine ve Malül Gazilerine sahip çıkarak TBMM’den çıkarılan kanunlar ile “özel mali ve sosyal haklar” tanımıştır.  

Kanun marifetiyle verilen haklar her ne kadar kahraman Şehitlerimizin ve Gazilerimizin yüksek manevi kararlılıklarını asla karşılayamaz olsa bile, Türk Milleti’nin kalplerinin biraz olsun serinlemesine ve geride kalan acılı ailelerin sosyal yaşamlarına devamı açısından önemli bir destek sağlamıştır.

Şahit yakını yurttaşlarımız, toplum içindeki saygınlıklarını ve toplumsal hafıza içinde asla kaybolmaması gereken manevi varlıklarını bu sayede muhafaza ve müdafaa eyleyebilmişler ve kahpe düşmana karşı psikolojik bir teçhizatla yaşama daha kararlı bir güç ile bağlanma imkanı bulmuşlardır…

Ta ki bu güne kadar!
13 Ekim 2015 Salı Gününe kadar!

Hükumet (Devlet!?) bugün;
Kendilerine “Barış, Emek ve Demokrasi Platformu” adı veren (HDP önderliğinde!) PKK’lı ve Bölücü Sol Örgütlerin birlikte katılımı ile düzenlenen sözde Barış Yürüyüşü özde Devlete posta koyma ve gözdağı verme gövde gösterisi olan etkinliğe gelen eylemcilerden 10.10.2015’de “Ankara Garı Patlamasında” hayatını kaybedenlerin “Sivil Şehit”, yaralıların “Sivil Gazi” ve geride kalan yakınlarının “ilgili yasaların tüm haklarından tam olarak faydalandırılacaklarını, tüm yakınlarına tazminat ödeneceğini” açıkladı !!!

İLGİLİ VİDEO:Recep Tayyip Erdoğan'ın Konu İle İlgili Konuşması;
Böylece Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yepyeni(!) bir döneme girilmiş oldu…

Türk Vatanını ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini kanı, canı pahasına savunan ve bu uğurda ŞEHİT ve GAZİ olan kahraman evlatlarımız ile Vatanımıza kasteden ve Devletimizi alenen ve cebren yıkmaya çalışan bölücülerin cenazeleri ile eşdeğer görülmesine karar verildi…

İçimden “ÇÜŞŞŞŞŞ” demek geliyor ama Devletimize karşı derin bir sadakat ve sevgi besleyen, ataları İstiklal Madalyalı Şehitler ve Gaziler olan bir aile geleneğinden geldiğim için saygımı bozmayacağım…

Bununla beraber, hepinizin yakinen bildiği ve çıplak gözlerle gördüğü gerçekliği elbette ki yazacağım.

Önce kimmiş bu “Barış(!) Yürüyüşçüleri” bir görsel gezintiye çıkalım…

PATLAMA ÖNCESİ VE SONRASI FOTOĞRAFLAR:


Ayrıca görsel olarak ta izleyelim...

Barış eylemcileri, barışın sembolü orak çekiçli kızıl bayraklar, sarı-kırmızı-yeşil örgüt paçavraları ile ve bilumum bölücü flama ve bayraklar ile toplu halaylar çekiyorlar… Hep beraber attıkları sloganları ve slogan içindeki repliğin aynen gerçekleşecek olması ise “İllüminati Kartları”nı bile gölgede bırakacak türden…

“BU MEYDAN KANLI MEYDAN” !!! …….

Ve 1-2 Dk. Sonra bombalar patlıyor meydan kana bulanıyor…
O Meydan, “KANLI MEYDAN” oluyor… !!!


İŞTE İLGİLİ VİDEO:


İLLÜMİNATİ KARTLARI:


1915 – 20115 “100 Yıllık Parantez” meselesi!
***
Terörist koalisyon birliklerinin kurtarılmış yerleşim yerleri operasyonları!
***
Tüm ülkelerin burnunu soktuğu Suriye, ibadete yasaklanan ve yıkımına hazırlanan Mescid-i Aksa, Şeytan Taşlama kayıpları,  kanların gölgesinde gidilen Genel Seçimler  vb. gibi ilginç senkronik zamanlamalar!
***
Başımıza bu belaları saran ve halen destekleyen ülke liderlerinin taziye mesajları!
***
Aynı şer cephesinde birleşen ticaret, siyaset, cemaat, örgüt, basın ve entel mangaları!
***
Çok bilinmeyenli 1923 - 2023 spekülasyonları!
***
Vb…
Vb…
   
VE!
Ölen bölücü PKK’lı ölüleri ile eşdeğer oldukları ilan edilen aziz şehitlerimiz…


Değerli aklıevel “karar vericiler”miz! (decision mekers):

Madem ölen sivil PKK’lılar Şehit sayılacak:
Neden PKK mezarlıklarını (sözde şehitliklerini!?) kaldırmaya çalışıyorsunuz?
Madem ölen sivil PKK’lılar Şehit sayılacak:
Neden sokağa çıkma yasağı ilan ettiğiniz yerlerde "SİVİL PKK’lı" lar ile savaşıyorsunuz?

Dilim söylemeye pek varmıyor ama;
Yoksa kendi elinizle sözde şehitler yaratıp (sivil) "Bölücülere Özel(!) Gizli Bir Sosyal Güvenlik Yasası”mı oluşturmaktasınız?

Madem ölen sivil PKK’lılar Şehit sayılacak:
Neden "RESMİi PKK’lılar"ı (o da ne demekse!?) ayrı tutuyorsunuz!?

Teröristin her türü teröristtir!
Şimdi bir de RESMİ TERÖRİST – SİVİL TERÖRİST tartışması başlatacaksınız ???

"TERÖRİZM TANIMI"na yeni bir yama mı yapıyorsunuz???

Bundan böyle;
Onlarca yılın tecrübeleri ile oluşturduğumuz “Terörle Mücadele Yasaları”mızı nasıl yorumlayıp, nerede saklayacaksınız!

HDP'nin liderleri bile olay yerinde neşe içindeler!
Tüm bunların yanında sizler bu kararınızla;
Önemli bir sosyal karmaşaya bizzat çanak tutanlar olarak Türk Tarihinin sayfalarında istisna bir yere konulup öylece anılacaksınız!!!

Tekrar Tekrar Soruyorum!!!
Orak-Çekiçli, Kızıl Yıldızlı ve Sarı-Kırmızı-Yeşil paçavralı sözde şehit yakınları ile Türk Bayraklı şehit yakınlarını eşit haklara sahip taraflar olarak nasıl yan yana getireceksiniz?

Daha da önemlisi;
Asil Milletimizin şehit ve gazilerine başköşesini ayırdığı hüzünlü kalplerinde kendinize hangi yüzle ve nasıl bir nutuk ile yer bulacaksınız?

YOL YAKINKEN DÖNÜN !
ŞEHİTLİK VE GAZİLİK KAVRAMLARIMIZLA OYNAMAYIN !
SİYASET UĞRUNA GERİ DÖNÜLMEZ YARALAR AÇMAYIN !

TÜRK MİLLETİ ARKANIZDADIR !
YETER Kİ, TERÖRLE VE TERÖRİZMLE ADAM GİBİ SAVAŞIN !

AKSİ HALDE;
VATAN ŞEHİDİ EVLATLARIMIZIN KANLARINI HELAL ETMEYECEĞİZ !
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder